Skip to content

Apie mus

Mes Jau 16 metų dirbame Jums!

Uždaroji akcinė bendrovė „Kagrė“

Apie mus

UAB „Kagrė“ specializuojasi miltelinio dažymo, suvirinimo, kalviškų dirbinių, laiptų, turėklų, tvorų ir vartų gamybos ir montavimo srityse. 

UAB “Kagrė” produkcija ir paslaugos yra skirti ne tik įvairią veiklą vykdančioms bendrovėms, žemės ūkio objektams, bet ir privatiems vartotojams. Tai įmonė, turinti miltelinio dažymo ir smėliavimo, kalvystės ir metalo apdirbimo, betoninių tvorų gamybos cechus, parduodanti ir statanti įvairių tipų tvoras ir vartus, gaminanti ir montuojanti laiptus ir turėklus, virinanti ir dažanti nestandartines metalo konstrukcijas. UAB „Kagrė“ pranašumas – nestandartinių darbų atlikimas. Užsakovai, ieškodami individualių sprendimo būdų tvoroms, vartams, laiptams, turėklams ar nestandartinėms metalo konstrukcijoms, nedvejodami gali kreiptis į mus. Mūsų įmonės specialistai visada stengiasi pasiūlyti sprendimo būdą atsižvelgiant į užsakovo finansinę padėtį. Todėl mūsų pagrindiniai užsakovai – ūkininkai, mažos ir vidutinės įmonės, individualių gyvenamųjų namų savininkai. Ieškodami įvairių tipų tvorų, kokybiškų kalviškų vartų, vartelių, patikimų laiptų, užsakovai kreipiasi į mūsų specialistus, kurie visada pasirengę įgyvendinti įprastus bei nestandartinius užsakymus, atitinkančius norimus lūkesčius. 

Vadovaudamiesi profesiniu tobulėjimu bei perspektyvių sumanymų vedami, siekiame geriausio rezultato. Kokybė, ilgaamžiškumas, patikimumas, užsakovo pageidavimus atitinkantis rezultatas ir kainos suderinamumas – tokie pagrindiniai reikalavimai, kurių siekiame gamindami, montuodami ir parduodami savo produkciją.